Leading Manufacturer of flour packing machine and semi flour packing machine from Hyderabad.
₹ 150000 / Piece Get Latest Price
| Automation Grade | Automatic |
| Capacity | 3000 Pouch Per Hour |
| Brand | Multitech |
| Voltage | 240 V |
| Frequency | 50 Hz |
| Power | 2 HP |
₹ 180000 / Piece Get Latest Price
| Automation Grade | Semi-Automatic |
| Capacity | 3000 Pouch Per Hour |
| Pouch Capacity | 500 g |
| Brand | Multitech |
| Country of Origin | Made in India |
Murali Prasad Vadrevu (CEO)
Multitech Packaging Solutions
Plot No 138 To 145, D No. 8-7-17/142//143, Swarnadama Nagar, Old Bowenpally, Secunderabad
Hyderabad - 500080, Telangana, India